Tālrunis Latvijā: +371 22 333 435, Tālrunis Maskavā: +7 (916) 708-45-67

Atrašanās vieta

atr.v.

Nekustamā īpašuma projekts „SKY GARDEN” atrodas Jūrmalas klusajā daļā – Asaros. Un tas ir tikai divu minūšu gājiens pa sakopto Gaidas vai Vēju ielu līdz pludmalei, kur var relaksēties  laiski, sauļojoties, peldoties, pastaigājoties gar jūras krastu, un atpūsties aktīvi: spēlēt volejbolu, skriet, braukt ar ūdens velosipēdu, kaitot, sērfot vai nodarboties ar veikbordu. Ja gribas izbaudīt kaut ko īpašu, ārpus kompleksa teritorijā piedāvātajām iespējām, piemēram, Šarko dušu, pērļu vannu, peldi minerālūdens baseinā, izjādi ar zirgu vai tenisa spēli, to var īstenot blakus esošajā rehabilitācijas centrā „Vaivari”. Savukārt tos projekta „SKY GARDEN” dzīvokļu īpašniekus, kuri vēlas izbaudīt dūņu vannu dziedinošo spēku, gaida rehabilitācijas centra „Jaunķemeri” speciālisti.

Dzīvoklis jaunajā projektā pie jūras nodrošina iespēju pilnvērtīgi baudīt kūrortpilsētas aktīvo kultūras dzīvi. Septiņus kilometrus attālā Jomas iela ir Jūrmalas galvenā gājēju iela, kura laika gaitā ir kļuvusi par pilsētas vizītkarti. Kultūrvēsturisku nozīmi Jomas ielai piešķir labi saglabājusies XIX un XX gs. sākuma kūrortpilsētas arhitektūra, kuras lielākā vērtība ir koka apbūve ar krāšņiem kokgriezuma dekoriem ēku fasādēs un jumtu apdarē. Saule, jūra, zaļā vide, saposušos atpūtnieku pūļi, kas plūst pa Jomas ielu, piepildot suvenīru bodītes, restorāniņus un kafejnīcas, no kafejnīcām plūstošā mūzika, kafijas, vaniļas un šokolādes smarža, visaptveroša pacilātība un gaisā virmojošā jautrība rada pastāvīgu svētku atmosfēru, kas turpinās aktīvā nakts dzīvē daudzajos klubos un kazino.

Nokļūšana citās Latvijas pilsētās no Jūrmalas jaunā dzīvokļu projekta „SKY GARDEN” iedzīvotājiem nesagādā nekādas grūtības, jo desmit minūšu gājiena attālumā atrodas dzelzceļa stacija „Vaivari”, attālums līdz starptautiskajai lidostai „Rīga” – 30 km, bet līdz Rīgas centram – 35 km. Ceļojot uz Latviju no citas valsts, vislabāk izmantot lidmašīnu, vilcienu, prāmi, starptautisko autobusu vai automašīnu.

  ,,,,, ,,,,, ,,,,,,
Starptautiskā lidosta “Rīga”     “Latvijas dzelzceļš”   “Rīgas Starptautiskā autoosta”   Prāmis “Tallink”
Atpakaļ