SkyGarden Jaunumi


Uzsāciet dzīvi Jūrmalā vēl šovasar!

03.08.2018

Ja esiet domājuši par dzīvokļa iegādi Jūrmalā pastāvīgai mājvietai vai vasaras brīvdienām, aicinām ciemos uz Sky Garden! Iegādājoties jaunu dzīvokli augustā, mēs jūs iepriecināsim ar vērtīgām dāvanām, bet jūs – paspēsiet vēl šajā vasarā izbaudīt silto laiku un brīnišķīgo dzīvi pie jūras.


Labākais laiks uzsākt harmonisku un mierpilnu dzīvi Jūrmalā!

14.07.2018

Tieši šobrīd ir īstais laiks izvēlēties Jums piemērotāko dzīvokli, jo katram dzīvokļa pircējam dāvināsim pazemes autostāvvietu (vērtība eur 10 000!), kā arī svētdienu rīta brančus visai ģimenei līdz 31/08/2018 kompleksa restorānā “Prospekts 55” bez maksas! Vēlamies Jūs iepriecināt, lai jaunās dzīves sākums Jūrmalā būtu vēl bezrūpīgāks un patīkamāks!


Pārdošanas biroja darba laiks Līgo svētkos

21.06.2018

Līgo svētku laikā Pārdošanas birojam ir mainītts darba laiks. Lai skaisti un priecīgi svētki!


Karsts piedāvājums tiem, kas vēlas baudīt vasaru Jūrmalā jau tagad!

14.06.2018

Viens no pēdējiem jau gatavajiem dzīvokļiem – ar dizainera izstrādātu interjeru, pilnībā mēbelēts un gatavs uzņemt jaunos iemītniekus jau šodien! Noslēdzot līgumu līdz 30.jūnijam, šī dzīvokļa jaunie īpašnieki dāvanā saņems vietu pazemes autostāvvietā un dizainera jau izveidoto dzīvokļa iekārtojumu ar visām mēbelēm un interjera priekšmetiem.


Darba laiks Atvērto durvju dienās

26.04.2018

Atvērto durvju dienu laikā strādāsim pēc īpaša darba laika (darba dienā no 10:00 – 18:00, sestdienās un svētdien, 6.maijā, no 11:00 – 17:00), taču iepazīšanās ar kompleksu iespējama arī ārpus šī laika, iepriekš par to vienojoties.


Vēl nebijis piedāvājums Sky Garden Jūrmala – tikai Atvērto durvju dienu laikā maijā

11.04.2018

Maijs tuvojas ne vien ar sauli, kas plaucē krāšņos rododendrus „Sky Garden” dārzā, bet arī ar īpaši izdevīgu piedāvājumu tiem, kas sapņo par mājām harmoniskai dzīvei. Atvērto durvju dienu laikā no 28.aprīļa līdz 10.maijam aicinām ekskursijā kvalitatīvas būvniecības pasaulē un iepriecināsim ar vērtīgām dāvanām katru pircēju!


Ērtākas iespējas saņemt caurlaidi iebraukšanai Jūrmalā vasaras sezonā

11.04.2018

No 1.aprīļa līdz 30. septembrim iebraukšana Jūrmalas pilsētas īpaša režīma zonā ir maksas. Šogad ir ieviestas izmaiņas ērtākai caurlaižu iegādei un saņemšanai. 


Paldies par labiem vārdiem!

26.01.2018

Visvairāk silda sirdi mūsu iedzīvotāju atzinīgie vārdi par to, ka viņi šeit jūtas labi. Tas rada mūsos aizrautību turpināt doties iesāktajā virzienā, rūpējoties par “Sky Garden” iemītnieku dzīvi šeit, kvalitatīvā kompleksā, dabas harmonijā kopā ar mīļajiem daudzu gadu garumā. Iepazīsties ar mūsu iedzīvotāju atsauksmēm šeit un sadaļā Atsauksmes!


5 padomi, kā noteikt dzīvokļa kvalitāti pirms iegādes

27.12.2017

Ja plānojat iegādāties dzīvokli, bet neesat būvniecības eksperts, Jums noderēs daži padomi, kā pie īpašuma apskates pārliecināties par sava sapņu mājokļa kvalitāti. STATS grupas gandrīz 25 gadus ilgā pieredze būvniecībā un nekustamo īpašumu attīstībā ir ļāvusi uzkrāt gana daudz pieredzes, turklāt kvalitāte ilgtermiņā vienmēr ir bijusi mūsu prioritāte, kas īstenota arī vienā no pēdējiem apjomīgajiem projektiem – dzīvojamo māju kompleksā „Sky Garden” Jūrmalā.


Sky Garden godalgots par gada labāko fasādi Latvijā!

30.11.2017

Profesionālu arhitektu žūrija ir atzinusi Sky Garden par šī gada labāko daudzdzīvokļu jaunbūves fasādi Latvijā, izvirzot mūsu dzīvojamo māju kompleksu starp labākajiem pasaulē tālāk starptautiska konkursa finālam, kas notiks 2018.gada rudenī.