Tālrunis Latvijā: +371 22 333 435, Tālrunis Maskavā: +7 (916) 708-45-67

Par mums

Jaunā nekustamā īpašuma projekta Jūrmalā „SKY GARDEN” attīstītājs SIA “Amber Pines” ir STATS grupas uzņēmums. Mūsu komanda, kurā ietilpst arī citi STATS grupas uzņēmumi, Latvijā strādā un realizē nekustamā īpašuma projektus jau vairāk nekā desmit gadus, tāpēc mēs varam apgalvot, ka saprotam un ņemam vērā klientu vajadzības un, veidojot viņu dzīves vietu un vidi, radām paliekošas vērtības.

Mūsu darbības galvenie principi:

  • projekta detalizēta izstrāde,
  • celtniecības ātrums un kvalitāte,
  • dabīgu materiālu un mūsdienīgu ekotehnoloģiju izmantošana,
  • augsta apdares darbu kvalitāte,
  • iedzīvotāju komforts un drošība.

Mēs esam pārliecināti, ka patiesas vērtības ir mūžīgas.

Kvalitātes vadība

sertifikati

SIA “Amber Pines”, tāpat kā citos STATS grupas uzņēmumos, darbojas integrētās vadības sistēma saskaņā ar standarta ISO 9001 prasībām. Tās uzturēšanu un pilnveidošanu nodrošina SIA „STATS Invest”, kurai piešķirts kvalitātes vadības sertifikāts ISO 9001, kas garantē sniegto pakalpojumu atbilstību klientu, normatīvo aktu un saistošo standartu un vides prasībām, būvniecības procesā iespējamā piesārņojuma savlaicīgu novēršanu, dabas resursu lietderīgu izmantošanu, kā arī nodrošina darbinieku veselībai un drošībai piemērotu darba vidi..

Mūsu realizētie objekti:

     
O.Kalpaka 13
Nams atrodas O.Kalpaka ielā 13, Siguldā – pašā Siguldas centrā, attīstītas infrastruktūras tuvumā, klusā un ļoti zaļā vietā.
  Eksporta 12
Nams atrodas Eksporta ielā 12, Rīgā, netālu no prestižā klusā centra. No nama logiem paveras skaists skats uz Daugavu, ostu un pilsētu.
  Ausekļa 11
Ausekļa  ielas nams ir māju kvartāla starp Eksporta, Sakaru, Ausekļa ielām un Vašingtona laukumu sastāvdaļa. Vēsturiski šo vietu sauca – Forburga.
  Līvu māja
Ēka atrodas Zvārtas ielā 5a, Līvos, Cēsu rajonā, tas ir projekts tiem, kas vēlās dzīvot tikai 2 km attālumā no Cēsīm jaunbūvētā trīs stāvu mājā ar mansardu.
     
Forburgas biroju centrs
Biroju centrs (adrese: Ūnijas iela 8 k 9, Rīga) atrodas starp divām Rīgas maģistrālajām ielām– A.Čaka un Brīvības ielu, ~ 3 km attālumā līdz Vecrīgai, attīstītas infrastruktūras tuvumā.
  Biroju centrs Bērzaunes ielā 11a, Rīgā
Biroja centrs atrodas VEF teritorijā un šeit ir mūsu biroja telpas.
  Biroju centrs Bērzaunes ielā 6a, Rīgā
Biroju ēka atrodas VEF teritorijā, netālu no tirdzniecības centra „Domina”, Bērzaunes ielā 6a.
  Noliktavu komplekss Kroņu ielā 13
Objekts atrodas Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētā rūpnieciskās apbūves zonā netālu no dzelzceļa stacijas „Zemitāni”, pie Oškalnu tilta, stratēģiski labā vietā.

Sadarbības partneri:

Atpakaļ