SkyGarden Atsauksmes


Vladimir Nikolavich Nesterenko

Ārsts, Maskava

Jūrmala ir unikāla pilsēta: tas ir dabas un civilizācijas centrs vienlaicīgi, piejūras kūrorts un vasarnīca ārpus pilsētas, ārvalstis un tikšanās vieta ar seniem paziņām. Tieši tāpēc es nopirku dzīvokli Sky Garden: Asaros, kur ir uzbūvēts šis komplekss, ir sava “Rubļovka” – Kāpu iela, kura izbūvēta ar jaunām respektablām mājām. No turienes līdz pludmalei – lielisks, vēl joprojām tehnoloģiju progresa neskarts, pirmatnīgi skaists – tikai pāris minūšu gājiens. Miers un privātums ir šīs dzīves galvenās priekšrocības. Arī no dzīvīgās un notikumiem pārbagātās Jomas ielas Majoros ir pavisam netālu, un ja vēl vēlaties ienirt civilizācijā, Rīga ir tikai pusstundas brauciena attālumā. Nosaukums Sky Garden uzliek pienākumu: tā ir paradīze zemes virsū. Es domāju, ka nosaukums sevi attaisnos.

Ekaterina Tilling

intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības advokāte. Maskava.

Mēs visi gaidām brīnumus. Sapņojam. Ievēlamies vēlēšanās Jaunajā gadā. Es sapņoju atrast savu brīnumu vietu uz planētas, kur būs visas (vai gandrīz visas) manas vēlēšanās – skaistums, miers, svaigs gaiss, jūra, priedes, vējš, saule, kāpas, klusums, patīkami cilvēki, komforts, gastranomiskā paradīze… Kur būs vieta realizēt manas radošās un sporta intereses, un kur es jutīšos kā mājās. Kur es varēšu izrauties no darba dunas un uzaicināt savus tuvākos. Tad lūk – sapņi piepildās! Man par šādu vietu ir kļuvusi Jūrmala. Sky Garden negaidīti un nejauši parādījās manā dzīvē. Un tā profesionālā un rūpīgā komanda man palīdzēja pārvērst vēlmes realitātē. Šeit ir ļoti skaisti, dvēseliski un mājīgi. Man jau gribās šeit atgriezties, pirms es esmu paspējusi aizbraukt. Nejaušības kā jau mēs zinām nav nejaušas. Paldies visiem brīnumdariem.

Alexander Nezlobin

krievu humorists, scenārists, Comedy Club rezidents, seriāla Nezlob autors kanālā ТНТ

Kopš pagājušā gada Jūrmalā norisinās Comedy Club festivāls, mēs ar puišiem atbraucām uz šejieni uz mēnesi, noīrējām māju, un mans draugs Sergejs Svetlakovs, kurš šeit dzīvo jau sen un ir iemīlējis Latviju, tās cilvēkus un Līgo svētkus, visus mēģināja pierunāt pārcelties uz šejieni pavisam. Un mani gandrīz vai pierunāja. Mums Jūrmalā ļoti patīk: šeit ir patīkami strādāt. Patīk atmosfēra, svaigs gaiss, un, kas nav mazāk svarīgi, šeit sanāk vairāk laika veltīt ģimenei! Šogad Comedy Club festivāls norisināsies no 31. jūlija līdz 3.augustam. Un tas mums būs pavisam savādāk – mēs būsim mājās, nevis kā viesi Jūrmalā! Starpcitu, kas paši nevarēs apmeklēt festivālu, vasaras beigās varēs to noskatīties kanālā THT.
Pagaidām man šķiet, ka es esmu dzīvokļu cilvēks, tāpēc arī mēs apstājāmies pie Sky Garden dzīvokļa. Bet kad iestājas siltas, vasarīgas dienas, man rodas vēlme pēc mājas, zāliena, kurā var iziet, pasēdēt… Bet mājai patstāvīgi nepieciešama uzmanība un laiks, kura man nav, tāpēc pagaidām dzīvoklis, bet vēlāk… kas to lai zin.
Turklāt Sky Garden ir ļoti forši dzīvokļi ar terasēm.
Šogad mums būs lielā tūre pa Eiropu, tāpēc visu vasaru nesanāks pavadīt Jūrmalā, bet mēs arī ziemā atbraucam, piemēram. pagājušā gadā mēs šeit dzīvojām pusgadu. Un ļoti patika! Sievai arī šeit patīk. Mūsu bērniņam šobrīd ir gandrīz divi gadi, un mēs pat plānojam Jūrmalā atrast bērnudārzu, lai šeit varētu dzīvot ne tikai vasarā. Un mēs ļoti nopietni izskatam variantu, ka ģimene dzīvos šeit, bet es lidošu uz darbu Maskavā.
Rīga un Jūrmala – tās ir mūsdienīgas Eiropas pilsētas. Un man tas ļoti patīk!
Es personīgi esmu aizkustināts par faktu, ka Latvija mūs tik viesmīlīgi uzņem. Kad es atbraucu uz Jūrmalu – izelpoju, apstājos… un ieelpoju ar jaunu spēku! Šeit ir laiks, lai sakopotu domas, padomātu, jo Maskava ir nepārtrauktas sacīkstes.

Mārtiņš Kronbergs

Izskatot dzīvokļu piedāvājumus Jūrmalā, es izvēlējos dzīvojamo māju kompleksu Sky Garden, kas manu uzmanību pievērsa ar energoefektivitāti, augstu kvalitāti un pārdomāto dizaina projektu. Ne mazāk svarīga bija projekta atrašanās vieta, priežu meža malā netālu no jūras, klusā un ļoti skaistā Jūrmalas daļā – Asari. Mums ļoti patika, ka ir padomāts par jauno paaudzi, pagalmā ir rotaļu laukums, blakus bērnudārzs, un pieaugušie var nodoties saviem darbiem mājās vai baudīt atpūtu restorānā Prospekts 55, kas atrodas Sky Garden teritorijā.

Manos Sabanis

CEO, Vadītājs

Pēc 3 mēnešiem šeit, es vēlētos novērtēt SKY Garden īpašumu ar 5*. Kā ceļojumu aģentam Grieķijā ar milzīgu pieredzi ceļojumu tirgū un pēdējos 10 gadus strādājot ar VIP klientiem, manas standartu ekspektācijas  ir ļoti augstas. Es varu no sirds atzīties, ka SKY Garden mani ir patīkami pārsteidzis. Sākot ar ēkas būvniecību, dzīvokļu kvalitāti, skaņas izolāciju, komfortu, lielisku atrašanās vietu, ārkārtīgi draudzīgu personālu un diennakts drošību. Tas ir netālu no lidostas un lielveikaliem manām ikdienas vajadzībām, iespēja baudīt jūras piekrasti ir tikai 5 minūšu gājiena attālumā, diennakts konsjerža pakalpojumi, privātā autostāvvietu, tas viss ir kā papildinājums īpašuma komfortam. Es īpaši vēlos pateikties Solvitai Gulbei par viņas laipnību un palīdzību, kuru viņa sniedza manas rezervācijas, ierašanās un uzturēšanās laikā Vaivaros. Viņa parūpējās pat par visniecīgākajām detaļām. Kā cilvēks, kuram patīk ēst ārpus mājas, es gribētu teikt īpašu vārdu par restorānu, kas ir ļoti ērti izvietots dzīvokļu kompleksa telpās. Vienreizēja apkalpošana, draudzīgs personāls, garšīgs ēdiens, fantastisks brančs katru nedēļas nogali un saprātīgas cenas.

Šie ir iemesli, kādēļ es nolēmu šeit atgriezties arī nākamajā ziemā (tomēr tas ir gada aukstākais laiks). Es jau nevaru sagaidīt savu nākamo atvaļinājumu šeit Latvijā, Jūrmalā.