SkyGarden Jaunumi


Piedzīvo pavasari Jūrmalā un īrē apartamentus Sky Garden!

03.02.2020

Jūsu rīcībā būs plaši trīsistabu apartamenti, mēbelēti un aprīkoti – gatavi dzīvošanai! Atbilstoši jūsu vēlmēm varat izvēlēties dzīvokli ar plašu balkonu vai terasi!


Restorāns “Prospekts 55” piegādās maltīti uz jūsu dzīvokli

30.01.2020

Lielisks jaunums restorāna “Prospekts 55” servisā! Pasūti maltīti un saņem to ar piegādi dzīvoklī!


Radošās svētku darbnīcas

27.12.2019

Vēlamies iepriecināt Sky Garden iedzīvotājus ar burvīgu iespēju piedalīties radošajās svētku darbnīcās, kuras norisināsies tepat – kompleksa Pārdošanas namiņā.


Jaungada dzīvokļu izpārdošana

23.12.2019

Nebijusi iespēja uzsākt 2020.gadu ar jauna dzīvokļa iegādi, izmantojot Sky Garden Jaungada dzīvokļu izpārdošanu, kurā atlaižu izmērs sasniedz pat 75 000 EUR.


Rudens izpārdošana labākajam divistabu dzīvoklim!

08.10.2019

Zeltainajā rudenī vēlamies iepriecināt savus klientus un piedāvājam iespēju iegādāties lielisku divistabu dzīvokli par daudz izdevīgāku cenu, kā arī dāvanā saņemt gultu no Colombini Casa Riga!


Ja nevariet izvēlēties starp māju un dzīvokli, mums ir risinājums – dzīvoklis ar privātu terasi.

21.08.2019

Tikai no 18.08.-31.08. par ļoti patīkamām cenām piedāvājam pēdējos dzīvokļus kompleksa Sky Garden pirmajā stāvā!


Iegādājieties ekskluzīvus dzīvokļus daudz izdevīgāk!

06.08.2019

Ja vienmēr esiet vēlējušies dzīvot vai pavadīt skaistus atvaļinājumus Jūrmalā, šis ir īstais laiks, lai realizētu savu sapni! Tikai no 1. līdz 17. augustam piedāvājam iegādāties divus dzīvokļus par īpaši saulainām cenām.


Pēdējo dzīvokļu izpārdošana kompleksā Sky Garden!

28.06.2019

Vasaras vidū vēlamies iepriecināt savus klientus un rīkojam atvērto durvju dienas – lai izrādītu vēl pēdējos pieejamos dzīvokļus skaistajā kompleksā Sky Garden un piedāvātu tos iegādāties ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem!


Uzsāciet skaistu dzīvi Jūrmalā!

07.06.2019

Līdz ar vasaras sezonas sākšanos, piedāvājam mūsu klientiem lielisku iespēju – iegādāties dzīvošanai pilnībā gatavus dzīvokļus daudz izdevīgāk – ar eur10 000 atlaidi, kā arī piešķirt jaunajai mājvietai jūsu izvēlēto stilu un noskaņojumu ar labākajiem gaismekļiem €2000 vērtībā no “Gaismas Maģija” ! Un tas nav viss – pilnai laimes sajūtai katru jauno dzīvokļa īpašnieku lutināsim ar svētdienu brokastīm ģimenes restorānā “Prospekts 55”, kas atrodas Sky Garden kompleksā.


Atvērto durvju dienas kompleksā Sky Garden!

01.05.2019

Ja apsveriet domu par mājokļa iegādi Jūrmalā, šis ir īstais laiks, lai realizētu savu sapni!
No 6. līdz 12.maijam, iegādājoties ekskluzīvos Sky Garden dzīvokļus, VĒRTĪGAS DĀVANAS visiem klientiem!


Izmantojiet iespēju un iegādājieties izdevīgāk brīnišķīgu trīsistabu dzīvokli kompleksā Sky Garden!

18.03.2019

Dzīvoklim ir ļoti labs plānojums – plaša dzīvojamā istaba ar panorāmas logiem, divas atsevišķas guļamistabas, kā arī divi balkoni un divas vannas istabas …


Sky Garden studio apartamenti – lieliska izvēle brīvdienu baudīšanai pie jūras un ilgtermiņa investīcijai!

13.02.2019

Vai meklējat miera oāzi, kur patverties pēc saspringta darba cēliena un baudīt pelnīto mieru, ļaujoties dabas dziednieciskajam spēkam? Aizmirstiet par visām rūpēm un baudiet atpūtu ar komfortu!


Baudiet vasaras brīvdienas ar komfortu kompleksā Sky Garden!

23.01.2019

Jūras šalkas tepat aiz priežu mežaparka (zeltains liedags ~350 m attālumā) un kvalitatīvi būvētie funkcionālie mājokļi var kļūt arī par Jūsu vasaras sapņu kūrortu. Dzīvojot Sky Garden Jūs sajutīsiet dabas harmonijas spēcinošo ietekmi, taču vienlaikus visi kultūras un izklaides notikumi būs īsa brauciena attālumā.


Pārdošanas biroja darba laiks svētku dienās

20.12.2018

Kompleksa apskate iespējama arī ārpus noteiktā darba laika, par to iepriekš vienojoties.


Gadumijas pasākumi Jūrmalā

13.12.2018

Jūrmala turpina pārsteigt un priecēt! Šajā reizē – ar bagātīgu un daudzveidīgu izklaides programmu svētku laikā. No ģimeniskiem brančiem un slidošanas līdz līksmām Jaunā gada ballītēm. Brauciet un baudiet!


Piedzīvojiet neaizmirstamas ziemas brīvdienas Jūrmalā!

01.11.2018

Vai vēlaties dzīvot Sky Garden Jūrmala, bet vēl nespējat pieņemt gala lēmumu? Palieciet šeit ziemas brīvdienās un pārliecinieties, ka šī ir labākā vieta pasaulē mājām, kas ir harmonijā ar dabu!


Par 25 000 eiro samazināta cena 31. dzīvoklim mājā Pīlādzis

17.10.2018

Lielisks divistabu dzīvoklis ar privātu jumta terasi – saules peldēm, viesu uzņemšanai un neatkārtojamu skatu baudīšanai. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar Miele sadzīves tehniku. Dzīvoklī ir plaša dzīvojamā istaba ar panorāmas logiem, viena guļamistaba un divas vannas istabas – viena ar dušu, otra ar vannu.


Sky Garden Jūrmala Pārdošanas birojam jauns darba laiks

21.09.2018

Līdz ar rudens sezonas sākšanos mainīts Sky Garden Jūrmala Pārdošanas biroja darba laiks. Turpmāk birojs būs atvērts no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00. Taču iepazīties ar kompleksu un apskatīt dzīvokļus iespējams arī citā laikā.


Baudiet rudeni pie silti sprakstoša kamīna!

11.09.2018

Izkrāsojiet rudeni košu un laimīgu – pērkot pēdējo brīvo trīs istabu dzīvokli ar privāto jumta terasi, dāvanā saņemsiet kamīnu pēc Jūsu izvēles 2000 eiro vērtībā. Izbaudiet dzīvi starp jūras šalkām un uguns sprakšķiem!


Uzsāciet dzīvi Jūrmalā vēl šovasar!

03.08.2018

Ja esiet domājuši par dzīvokļa iegādi Jūrmalā pastāvīgai mājvietai vai vasaras brīvdienām, aicinām ciemos uz Sky Garden! Iegādājoties jaunu dzīvokli augustā, mēs jūs iepriecināsim ar vērtīgām dāvanām, bet jūs – paspēsiet vēl šajā vasarā izbaudīt silto laiku un brīnišķīgo dzīvi pie jūras.