Gadumijas pasākumi Jūrmalā

Jūrmala turpina pārsteigt un priecēt! Šajā reizē – ar bagātīgu un daudzveidīgu izklaides programmu svētku laikā. No ģimeniskiem brančiem un slidošanas līdz līksmām Jaunā gada ballītēm. Brauciet un baudiet!

Esam sagatavojuši īpašu apartamentu īres piedāvājumu Sky Garden Jūrmala svētku laikā, kas kļūs par jūsu miera oāzi, baudot krāšņo svētku programmu. Dzīvojot Sky Garden Jūrmala apartamentos, varēsiet baudīt mieru un klusumu, pastaigas pa blakus esošo priežu mežaparku vai pludmali. Tanī pat laikā visas pasākumu norises vietas atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā.

Jaungada ipasais ires piedavajums

Baltic Beach Hotel&SPA: Jaunais Gads FANTOMAS stilā

Laiks atvērt šampanieti un sagatavoties Jaunā gada svinībām „Fantomass” noslēpumainajā gaisotnē. Priecēsim Jūs ar lieliskiem ēdieniem, dzīvo mūziku, jautrām dejām, kā arī aizraujošiem konkursiem un dāvanām. Gan bērni, gan pieaugušie varēs baudīt neaizmirstamas izklaides visas nakts garumā. Pusnaktī priecēsim Jūs ar krāšņu uguņošanu un glāzi šampanieša. Esam padomājuši arī par mūsu mazākajiem viesiem un sagatavojuši aizraujošu izklaides programmu bērniem.
Vairāk: https://www.balticbeach.lv/lv/pasakumi/planotie/jauna-gada-2019/

Viesnīca Lielupe: Sapņu piepildīšanās nakts

Jaunā gada svinības notiks zālē “Jūrmala Hall”. Skatuve ar lielo ekrānu un apaļo galdu izvietojums ļaus katram viesim redzēt notiekošo šovu uz skatuves, bet īpašais gaismu noformējums padarīs atmosfēru vēl svinīgāku. Restorāna šefpavārs ir sarūpējis īpašu svētku ēdienkarti ar plašu uzkodu, pamatēdienu un desertu izvēli.

Pasākuma viesiem būs iespēja baudīt skaistu dejas izrādi, kura sastāvēs no trim dažādiem blokiem, festivāla “Jūras pērle” labākā šova-baleta izpildījumā. Vakara gaitā kaverbends “Prestige” priecēs ar populāriem pasaules hītiem. Pusnaktī, viesnīcas pagalmā, varēsiet vērot uguns šovu.

Vairāk: https://lielupe.semarahhotels.com/lv/special-offers/new-year

Ziemassvētku vakariņas Hotel Jūrmala SPA

Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks, kad visi apmainās ar dāvanām, smaidiem un lielisku garastāvokli. Gan lielie, gan mazie vēlas sevi un citus iepriecināt, padarīt šo skaisto laiku par īpašu. Ir pieņemts uzskatīt, ka Ziemassvētkos piepildās visas velēšanās. Pavadi vakaru kopā ar ģimeni restorānā Jūrmala. Jūs gaida gardas vakariņas un mājīga Ziemassvētku atmosfēra. http://www.hoteljurmala.com/lv/ipasais-piedavajums/ziemassvetku-vakarinas-restorana-jurmala

Aktīva un veselīga atpūta

Starp svētkiem der izkustēties un baudīt dabu, tādēļ Jūrmalas dome gar jūras krastu iecerējusi ierīkot slēpošanas trasi, bet Kauguros tiks atvērta publiskā āra slidotava.