Iegādājieties ekskluzīvus dzīvokļus daudz izdevīgāk!

Ja vienmēr esiet vēlējušies dzīvot vai pavadīt skaistus atvaļinājumus Jūrmalā, šis ir īstais laiks, lai realizētu savu sapni! Tikai no 1. līdz 17. augustam piedāvājam iegādāties divus dzīvokļus par īpaši saulainām cenām. Dzīvokļi atrodas dzīvojamo māju kompleksā Sky Garden, kas izceļas ar augstas kvalitātes būvniecības materiāliem, ergonomisku dzīvokļu plānojumu, skaisti iekoptu dārzu un jūras tuvumu. Abi dzīvokļi ir pilnībā gatavi dzīvošanai un gaida savus jaunos saimniekus, lai sniegtu tiem iespēju baudīt augstākā līmeņa atpūtu.

1.dzīvoklis / 189 m2 / 3 istabas
Cena tagad: eur 350 000 / Cena iepriekš: eur 363 916 / C
+ 50% atlaide pazemes autostāvvietas iegādei

Dzīvoklim ir ļoti labs plānojums – liela dzīvojamā istaba ar panorāmas logiem, divas atsevišķas guļamistabas, divas vannas istabas – viena ar dušu, otra ar vannu, kā arī plaša terase. Dzīvoklis būs lieliski piemērots ģimenei ar bērniem, jo vecākiem noteikti patiks iespēja relaksēties vai tieši otrādi – rīkot jautras mājas ballītes uz plašās terases, bet bērni priecāsies par iespēju pavadīt laiku rotaļās dzīvoklim tuvumā esošajā bērnu laukumiņā.
Papildu informācija par šo dzīvokli: lūdzam skatīt šeit.


2.dzīvoklis
/ 118,6 m2 / 2 istabas
Cena tagad: eur 260 000 / Cena iepriekš: eur 275 957
+ 50% atlaide pazemes autostāvvietas iegādei

Brīnišķīgs divistabu dzīvoklis tiem, kas novērtē funkcionālu plānojumu un iespēju vienmēr būt tuvāk dabai. Dzīvoklī ir plaša dzīvojamā istaba, mājīga guļamistaba, skaista vannas istaba, saimniecības telpa, kā arī privāta terase. Nesteidzīgi baudīt Jūrmalas krāšņo dabu un klausīties jūras šalkās varēsiet ne tikai relaksējoties uz terases, bet arī atpūšoties dzīvoklī, jo dzīvokļa logi ir izvietoti uz jūras pusi un šis ir viens no klusākajiem dzīvokļiem Sky Garden kompleksā.
Papildu informācija par šo dzīvokli: lūdzam skatīt šeit.

Piedāvājums spēkā: 01-17/08/2019.