Uzsāciet dzīvi Jūrmalā vēl šovasar!

Tikai līdz 31/08/2018 pērkot ekskluzīvu dzīvokli, DĀVINĀM pazemes autostāvvietu un kvalitatīvu dārza grilu!

Šī vasara īpaši lutina tos, kam patīk baudīt saulainu laiku un nesteidzīgu atpūtu pie jūras!

Ja esiet domājuši par dzīvokļa iegādi Jūrmalā pastāvīgai mājvietai vai vasaras brīvdienām, aicinām ciemos uz Sky Garden! Tieši šobrīd ir īstais laiks izvēlēties Jums piemērotāko dzīvokli, jo, iegādājoties jaunu dzīvokli augustā, mēs jūs iepriecināsim ar vērtīgām dāvanām, bet jūs – paspēsiet vēl šajā vasarā izbaudīt silto laiku un brīnišķīgo dzīvi pie jūras.

Pērkot jebkuru dzīvokli, dāvināsim bezmaksas autostāvvietu (vērtība eur10 000), bet izvēloties skaistai un mierpilnai dzīvei divistabu dzīvokli ar plašu terasi (nr.23) – papildus dāvināsim kvalitatīvo Weber dārza grilu!

Ekskluzīvu dzīvokļu daudzveidība

Lai gan ērtai dzīvei labiekārtotajā kompleksā “Sky Garden” palikuši vairs pēdējie brīvie dzīvokļi, sev piemērotu mājvietu atradīs katrs. Varam piedāvāt gan studio tipa kompaktu dzīvokli, gan divstāvu penthausu un mājīgu vienu vai divu guļamistabu dzīvokli. Jūras šalkas aiz priežu meža un kvalitatīvi būvētie funkcionālie mājokļi var kļūt par Jūsu vasaras kūrortu vai miera ostu jebkurā gadalaikā.

Pirkums vai īre ar izpirkuma tiesībām

Klientiem piedāvājam iegādāties dzīvokli uzreiz vai arī izmantot īri ar izpirkuma tiesībām – tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas pārliecināties par savu izvēli pirms pirkuma, vienlaikus uzkrājot līdzekļus pirmajai iemaksai.

Piesakiet vizīti un iepazīstiet savu potenciālo mājvietu nesteidzoties!

Lai varam Jums veltīt nedalītu uzmanību, izrādīt visu kompleksu no aprīkotajiem dzīvokļiem līdz jumta terasēm un atbildēt uz visiem jautājumiem, lūdzam savu vizīti iepriekš pieteikt, zvanot +37122333435, +37126536633 vai aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Sky Garden – mājas laimīgai dzīvei!

*Piedāvājums ir spēkā tikai no 2018.gada 1.-31.augustam, noslēdzot Pirkuma vai Īre ar izpirkuma tiesībām līgumu (pēc tam noslēdzot pirkuma līgumu 2 gadu laikā) un nevar tikt izmaksāts naudā vai citādi, kā norādīts piedāvājumā.