Pēdējo dzīvokļu izpārdošana kompleksā Sky Garden!

Vasaras vidū vēlamies iepriecināt savus klientus un rīkojam atvērto durvju dienas – lai izrādītu vēl pēdējos pieejamos dzīvokļus skaistajā kompleksā Sky Garden un piedāvātu tos iegādāties ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem!

Piedāvāsim četrus brīnišķīgus dzīvokļus ar eur10 000 atlaidi katram un pazemes autostāvvietu dāvanā (eur 15 000 vērtībā)! Attiecīgi kopējais klienta ieguvums būs eur 25 000!!

Šī ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas izbaudīt saulaino un patīkamo Jūrmalu jau šovasar, jo trīs no akcijas dzīvokļiem ir pilnībā gatavi dzīvošanai – ar pilnu apdari, iebūvētu Bosch santehniku un plašām terasēm.

Klientiem piedāvājam iegādāties dzīvokli uzreiz vai arī izmantot īri ar izpirkuma tiesībām – tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas pārliecināties par savu izvēli pirms pirkuma, vienlaikus uzkrājot līdzekļus pirmajai iemaksai. Vairāk par nosacījumiem un priekšrocībām šeit.

Lai varam Jums veltīt nedalītu uzmanību, lūdzam iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot +371 22333435 vai aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Pārdošanas biroja darba laiks atvērto durvju dienu laikā: ceturtdien, piektdien (10.00-18.00) un sestdien (11.00-17.00).

*Sky Garden jūlija atvērto durvju dienu piedavājums spēkā: 4.-6.07.2019.