Uzsāciet skaistu dzīvi Jūrmalā!

Līdz ar vasaras sezonas sākšanos piedāvājam mūsu klientiem lielisku iespēju – iegādāties dzīvošanai pilnībā gatavus dzīvokļus daudz izdevīgāk – ar eur10 000 atlaidi, kā arī piešķirt jaunajai mājvietai jūsu izvēlēto stilu un noskaņojumu ar labākajiem gaismekļiem €2000 vērtībā no “Gaismas Maģija” ! Un tas nav viss – pilnai laimes sajūtai katru jauno dzīvokļa īpašnieku lutināsim ar svētdienu brokastīm ģimenes restorānā “Prospekts 55”, kas atrodas Sky Garden kompleksā.

Lai gan kompleksā Sky Garden mājvietu ir jau atradušas daudzas ģimenes, piedāvājumā ir vēl gan kompaktie studio dzīvokļi, gan plaši divu un trīs istabu dzīvokļi ar balkoniem un terasēm! Sky Garden komplekss būs īpaši piemērots visiem skaistuma mīļotājiem, jo kompleksa teritorijā atrodas brīnišķīgs dārzs ar krāšņiem košumaugiem, savukārt ģimenes ar bērniem novērtēs plašās terases, bērnu spēļu laukumiņus un kluso pludmali dažu minūšu pastaigas attālumā. Atbrauciet un novērtējiet Sky Garden priekšrocības!

Pirkums vai īre ar izpirkuma tiesībām
Klientiem piedāvājam iegādāties dzīvokli uzreiz vai arī izmantot īri ar izpirkuma tiesībām – tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas pārliecināties par savu izvēli pirms pirkuma, vienlaikus uzkrājot līdzekļus pirmajai iemaksai. Vairāk par nosacījumiem un priekšrocībām uzziniet šeit.

Lai varam Jums veltīt nedalītu uzmanību, lūdzam iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot +37122333435 vai aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Piedāvājums spēkā: 01-30/06/2019. Svētdienu brokastu piedāvājums spēkā 01.06.-31.08.2019., 1 brokastu vērtība: 50 EUR. “Gaismas Maģija” dāvanu karte pircējiem, kas noformē pirkuma līgumu.