SkyGarden Būvniecības kvalitāte un materiāli

STATS grupas pieredze telpu veidošanā ir stiprināta gandrīz ceturtdaļgadsimtu, veiksmīgi īstenojot projektus no idejas līdz būvniecībai un cilvēku labsajūtai radītiem servisiem. Mēs īstenojam pilnu būvniecības procesu, tādēļ labi pārzinām gan katra etapa nianses, gan arī visu procesu kopumā – no idejas līdz servisam. STATS grupa jau vairāku gadu garumā attīstījusi daudzus dzīvojamos projektus Rīgā un Jūrmalā. Sky Garden arhitekta Didža Krūmiņa profesionalitāte augsti novērtēta gan Latvijā, gan starptautiski. Būvnieki STATS Incom un Easy Building var lepoties ar daudziem kvalitatīviem objektiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.
Sky Garden būvēts, izmantojot Austrijā patentētos VST nenoņemamo veidņu blokus, kas ļauj īsā laikā uzbūvēt ļoti kvalitatīvu ēku. Nenoņemamo veidņu blokus veido divas 24 mm biezas, līdzeni presētas cementa skaidu  plāksnes (CSP), kas rūpnīcā tiek savienotas vienā panelī. CSP ir mitrumu neuztveroša un ekoloģiska, un tās  sastāvā ir 63 % skaidas, 25% cements, 10% ūdens un tikai 2% piemaisījumi.

Pielietojot VST sistēmu, tiek saglabātas visas dzelzsbetona paneļu celtniecības priekšrocības: augsta pretestības spēja uz spiedi un stiepi un augsta izturība pret dinamiskajām slodzēm. Vienlaikus netiek zaudētas priekšrocības, kas ir koka būvēm: dzīvošanai nepieciešamais labvēlīgs mikro klimats un vienmērīga sienu virsmas siltuma temperatūra.

VST bloki tiek rūpnīcā izgatavoti pēc nepieciešamajiem parametriem un objektā samontēti, tādējādi darbs noris ātri un būvlaukums visu celtniecības laiku ir sakopts, tā izskats nav apkārtējiem iedzīvotājiem traucējošs.