Vēl nebijis piedāvājums Sky Garden Jūrmala – tikai Atvērto durvju dienu laikā maijā

Maijs tuvojas ne vien ar sauli, kas plaucē krāšņos rododendrus „Sky Garden” dārzā, bet arī ar īpaši izdevīgu piedāvājumu tiem, kas sapņo par mājām harmoniskai dzīvei. Atvērto durvju dienu laikā no 28.aprīļa līdz 10.maijam aicinām ekskursijā kvalitatīvas būvniecības pasaulē un iepriecināsim ar vērtīgām dāvanām katru pircēju!

Piesakieties apskatei!

Lai gan ērtai dzīvei labiekārtotajā kompleksā “Sky Garden” palikuši vairs pēdējie brīvie dzīvokļi, sev piemērotu mājvietu atradīs katrs. Varam piedāvāt gan studio tipa kompaktu dzīvokli, gan divstāvu penthausu un mājīgu vienu vai divu guļamistabu dzīvokli. Jūras šalkas aiz priežu mežaparka un kvalitatīvi būvētie funkcionālie mājokļi var kļūt arī par Jūsu vasaras kūrortu un miera ostu jebkurā gadalaikā.

Novērtēts un mīlēts

Esam attīstījuši „Sky Garden” ar lielu atbildību pret dabu, mūsu iedzīvotājiem un viņu gaidām. Komplekss saņēmis daudz atzinības par zaļo un sakopto apkārtni, skaisto fasādi, ir starp pirktākajiem projektiem Jūrmalā, uzrādījis augstus rezultātus dažādos kvalitātes testos. Taču to visu vislabāk var novērtēt tikai atbraucot un pašam klātienē sajūtot, vai šī ir tā vieta, kur Jums gribas vienkārši baudīt dzīvi, kur Jūsu bērniem patiktu bezrūpīgi basām kājām rotaļāties pagalma zālienā vai ziemā celt sniegavīrus zem virtuves logiem.

Noslēdzot pirkuma līgumu Atvērto durvju dienu laikā, saņemsiet dāvanu* gandrīz 20 000 eiro vērtībā ērtākam un bezrūpīgākam savas jaunās dzīves sākumam:

  1. Dizainera izstrādāts individuāls dizains Jūsu dzīvoklim – no idejas līdz gatavam individuālam dizaina projektam;
  2. Pazemes autostāvvieta bez maksas (vērtība 10 000 eiro);
  3. Laimīgiem svētdienas rītiem brančs visai ģimenei kompleksa restorānā „Prospekts 55” visas vasaras garumā (1.05.2018. – 10.09.2018.) bez maksas.

Īre ar izpirkuma tiesībām  

Tas ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas pārliecināties par savu izvēli pirms pirkuma, vienlaikus uzkrājot līdzekļus pirmajai iemaksai. Vairāk par nosacījumiem un priekšrocībām šeit. Atvērto durvju dienu laikā noslēdzot līgumu, dāvinām*:

  1. Bezmaksas autostāvvietu (vērtība 10 000 eiro), noslēdzot pirkuma līgumu 2 gadu laikā;
  2. Branču visai ģimenei vienu mēnesi bez maksas kompleksa restorānā „Prospekts 55”.

Piesakiet vizīti un iepazīstiet savu potenciālo mājvietu nesteidzoties

Atvērto durvju dienas pie mums ir ļoti aktīvs laiks, kad šeit iegriežas daudzi interesanti. Lai varam Jums veltīt nedalītu uzmanību, izrādīt visu kompleksu no aprīkotajiem dzīvokļiem līdz jumta terasēm un atbildēt uz visiem jautājumiem, lūdzam savu vizīti iepriekš pieteikt, zvanot . +37122333435, +37126536633. Atvērto durvju dienu laikā strādāsim pēc īpaša darba laika (darba dienā no 10:00 – 18:00, sestdienās un svētdien, 6.maijā, no 11:00 – 17:00) , taču iepazīšanās ar kompleksu iespējama arī ārpus šī laika, iepriekš par to vienojoties.

Piesakieties apskatei!

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Kontakttālrunis (obligāts)

* piedāvājums ir spēkā tikai Atvērto durvju dienu laikā (28.04.2018. – 10.05.2018.) noslēdzot Pirkuma līgumu un nevar tikt izmaksāts naudā vai citādi kā norādīts piedāvājumā.